Подземни контейнери за разделно събиране на боклук в Русе



Ще изградим подземни контейнери за разделно събиране на боклук в Русе.
Това е една от идеите на екипа ми от общински съветници за подобряване на градската среда в Русе.
Ще работим в посока финансиране предимно от Европейския съюз и Оперативни програми.

Популярни публикации от този блог

Година в застой: Държавната инвестиционна програма, която (не) стигна до Русе

Становище относно предложението на кмета Пенчо Милков за увеличение на местните данъци в Община Русе

Ще имаме ли немско качество на магистралата до Русе след като плащаме цени като в Германия? Надали

Второ място за Русе по математика, но една паралелка за децата ни

Решения за облекчаване на трафика на Дунав мост при Русе от депутата Иван Белчев

Всички спортни клубове в Русе заслужават подкрепа

Провал на управлението на кмета на Русе Пенчо Милков - Декларация за оставка от ПП-ДБ

Държавната инвестиционна програма и Община Русе

Процедура по изсичане на дървета - отговор на Община Русе на въпрос на Деян Герасимов

Разпознаване на домашното насилие и процедура за сигнализиране му